Snes9x EX 1.5.14 (ios)

Snes9x EX

Snes9x EX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snes9x EX mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir SNES editörüdür

Snes9x EX eğer zamanında televizyonlarınıza bağladığınız Nintendo SNES - Super Nintendo Entertainment System oyun konsolunda oynadığınız oyunları yeni nesil mobil cihazlarınızda oynamak isterseniz faydalanabileceğiniz bir emülatör olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir SNES emulator yazılımı olan Snes9x EX temel olarak SNES oyunlarına iOS işletim sisteminde çalışmalarını sağlayacak bir altyapı sunuyor. 90'lı yıllarda gayet popüler olan SNES oyun konsollarında Super Mario, Street Fighter, Mortal Kombat, Zelda, Final Fantasy, NBA Jam, Contra, Earthworm Jim, Castlevania, Ninja Turtles gibi oyunları oynayabiliyorduk. Snes9x EX ile artık bu oyunları iOS cihazımıza taşıyoruz.

Snes9x EX, SNES oyun kontrolcüsündeki tuşları ve yön tuşlarını dokunmatik kontrollerle uyumluy hale getiriyor. Emülatör save dosyaları oluşturmanızı ve bu sayede oyunları kaydetmenizi mümkün kılıyor. Snes9x EX ile SNES oyunlarını oynayabilmek için bu oyunların ROM dosyalarına sahip olmanız gerekiyor. Emülatör zip arşivi içerisine yerleştirilmiş ya da açık haldeki .smc. .sfc, .fig ve  .1 formatlarındaki oyunları destekliyor.