SNG King 1.1 (ios)

SNG King

1.1
SNG King
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SNG King, iPhone ve iPad sahiplerinin King oynaması için geliştirilen başarılı ve eğlenceli bir iOS kart oyunudur.

SNG King, kart oyunları arasında batak ve pişti ile birlikte en popülerler arasında olan King oyununu iPhone ve iPad'leriniz üzerinden oynamanızı sağlayan eğlenceli bir oyundur. Batak ve piştinin aksine King'i oynamak için biraz daha fazla düşünmek gerekir. bunun nedeni ise oyun içerisinde seçeceğiniz oyun türleri. Her el farklı bir el seçerek hamlelerini seçilen oyun türüne göre değiştirmelisiniz.

Ücretli olmasına rağmen ödeyeceğiniz ücreti hakeden ir oyun olan SNG King ile istediğiniz zaman King oynayabilme fırsatı yakalıyorsunuz. Akıllı sistem sayesinde karşınızdaki bilgisayarlar sizi oldukça zorlayacaktır. Yapay zekaya karşı King oynamakta ne var demeyin, oynarken farkedeceksiniz ki, bazen yapay zekayı mağlup edemeyeceksiniz.

Eğer daha önceden King oynadıysanız oyuna alışmakta fazla zorluk yaşamayacağınızı düşünüyorum. Ayrıca King'e yeni başlamak istiyorsanız bu oyun sizin için iyi olacaktır. Yavaş yavaş oynamaya başlayarak kısa sürede öğrenebilir ve hatta usta bir King oyuncusu olabilirsiniz.

Son güncelleme ile eklenen Game Center desteği sayesinde en başarılı oyuncular listesindeki yerinizi almak için epey uğraşlmasınız gerekiyor.

Oyun içi güzel müziklere sahip olan SNG King'in kart animasyonları ve grafikleri de etkileyici. Bu nedenle oyunu oynarken sıkılmazsınız. Eğer iPhone ve iPad'leriniz üzerinden King oynamak istiyorsanız SNG King'i satın alarak deneyebilirsiniz.

YORUMLAR