Sniper Hero 1.0 (ios)

Sniper Hero

1.0
Sniper Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sniper Hero, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz aksiyon dolu ve oldukça heyecanlı bir iOS sniper oyunudur.

Sniper Hero, iOS mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz heyecanlı ve aksiyon dolu bir keskin nişancı oyunudur. Sniper ve FPS oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, hedef alma ve vurma da kendinize güveniyorsanız kendinizi Sniper Hero ile sınayabilirsiniz.

Oyunun hikayesi şehiri işgal etmeye başlayan canavarlar ile başlıyor. Canavarlar şehiri işgal etmeye başladığında şehrin tüm kaderi sizin ellerinizde. Canavarlar ile savaşarak onları durdurmaya çalışmalısınız. Fakat bu sandığınız kadar olmayabiliyor. Çünkü canavarlar siz onları vurmadan önce sizi görürlerse size saldırıyorlar.

Oldukça ufak boyutlu bir oyun olan Sniper Hero'nun tahmin edeceğiniz üzere grafikleri beklentilerinizi karşılamayabilir. Fakat düşük grafik kalitesi sayesinde, düşüş donanıma sahip cihazlarınız üzerinde de rahatlıkla çalıştırıp oynayabilirsiniz. FPS oyunları oynamak istiyorsanız ve oyunlarda grafiklere çok önem vermiyorsanız Sniper Hero'yu ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerinize indirmenizi ve denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR