Sniper Time: The Range

Sniper Time: The Range
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sniper Time: The Range bize verilen hedefleri vurmaya çalıştığımız keyifli bir nişancılık oyunudur.

Sniper Time: The Range nişancılık oyunları oynamaktan keyif alanların mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi ve en önemli özelliği de tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor olması. Hem tablet hem de akıllı telefonlar üzerinde oynanabilen bu oyunda bir keskin nişancıyı kontrol ediyor ve bize verilen hedefleri vurmaya çalışıyoruz.

Gerçekçi bir atmosfer sunan oyunda kontroller sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve oyun esnasında herhangi bir problem yaratmıyor. Geri kalan her şey sizin nişan alma yeteneğinize kalıyor. Ekranda bulunan şarjör değiştirme ve ateş etme butonlarına basarak silahımızı kontrol edebiliyoruz. Nişan almak içinse parmağımızı ekranda gezdirmemiz gerekiyor.

Sniper Time: The Range’da her şey mükemmel ilerlemiyor. Yer yer grafik kalitesi düşebiliyor ve bu da oyunu negatif yönde etkileyebiliyor. Bu tarz ufak detayların güncelleme ile düzeltileceğini düşünüyorum.

Genel olarak Sniper Time: The Range, türünün iyi örneklerinden bir tanesi fakat bazı eksik noktaları var. Bunlar da düzeltilirse ortaya daha keyifli bir oyun çıkabilir.

YORUMLAR