Sniper X with Jason Statham

Sniper X with Jason Statham
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sniper X with Jason Statham kaliteli bir mobil FPS oyunudur

Sniper X with Jason Statham güzel grafikleri ve eğlenceli oynanışıyla üst kalite oyun deneyimi sunan bir mobil sniper oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS oyunu olan Sniper X'te dünyaca ünlü film yıldızı Jason Statham'la birlikte tehlike dolu görevlere katılarak terörist avına çıkıyoruz. Oyunumuzun hikayesi teröristlerin ölümcül bir kitle imha silahını ele geçirmesiyle başlıyor. Kahramanımız Jason Statham bu silahı bulmak ve onu kaçıran teröristleri ortadan kaldırmakla görevlendiriliyor. Kahramanımızın çıktığı bu gizli görev boyunca biz de onu kontrol ediyoruz ve aksiyonun içerisinde dalıyoruz.

Sniper X with Jason Statham'da bize verilen görevlerde terörist komutanlarının yerini tespit etmemiz ve kendi yerimizi belli etmeden onları vurmamız gerekiyor. Hedef alırken silahımızla zoom yapabiliyoruz ve ihtiyaç duyduğumuzda zamanı yavaşlatabiliyoruz. Görevleri tamamladıkça kazandığımız parayla keskin nişancı tüfekleri satın alabilmemiz ve sahip olduğumuz silahları geliştirebilmemiz mümkün.

Sniper X with Jason Statham yüksek grafik kalitesi tatmin edici bir oyun tecrübesi sunuyor.

YORUMLAR