Snow Queen 2: Bird and Weasel 1.0.4 (ios)

Snow Queen 2: Bird and Weasel

Snow Queen 2: Bird and Weasel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snow Queen 2: Bird and Weasel, Karlar Kraliçesi 2 animasyon filminin resmi mobil oyunudur

Snow Queen 2: Bird and Weasel oyuncuları renkli bir maceraya konuk eden bir mobil renk eşleştirme oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Snow Queen 2: Bird and Weasel, ülkemizde Karlar Kraliçesi 2 adıyla gösterime giren Snow Queen 2 isimli animasyon filminin resmi mobil oyunu. Snow Queen 2: Bird and Weasel'da filmde karşılaştığımız mekanları ziyaret ederken alternatif bir hikaye zincirine de tanık oluyoruz. Oyunda Luta adlı samur ana kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Luta'ya bu alternatif macerada eşlik ederken arkadaşı olan kuşu kurtarıyoruz ve diğer arkadaşlarını da yanımıza alarak maceraya birlikte devam ediyoruz.

Snow Queen 2: Bird and Weasel'de yer alan çok sayıdaki bölümde temel amacımız aynı renkteki mücevherleri yan yana getirmek ve onları yok etmek. Ekrandaki mücevherleri yok ettiğimizde buzu parçalayabiliyoruz ve bir sonraki bölüme geçebiliyoruz. Bölümleri kolay geçebilmemiz için kuş dostumuzdan yardım alabiliyor ve farklı bonuslar ile avantaj kazanabiliyoruz.

Snow Queen 2: Bird and Weasel güzel görünüme sahip olan bir renk eşleştirme oyunu. Her yaştan oyuncuya hitap eden Snow Queen 2: Bird and Weasel'ı arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte oynayarak tatlı rekabetler başlatabilirsiniz.