Snowboard Hero 1.6 (ios)

Snowboard Hero

1.6
Snowboard Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kusursuz olmasa da farklı özellikleri ve dolu dolu oyun modlarıyla ilgi çeken Snowboard Hero tamamen ücretsiz.

Snowboard Hero iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir snowboard oyunudur. Kayak oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken oyunlardan biri olan Snowboard Hero'da birbirinden tehlikeli hareketler ve akrobatik gösteriler yaparak puan toplamaya çalışıyoruz.

Oyun genel olarak aksiyon üzerine kurulmuş. Oynarken herhangi bir can sıkıntısı yaratmıyor. Snowboard Hero'nun tek kötü yanı arkadaşlarımız ile mücadele etmemize olanak sağlamıyor olması. Fakat yeni güncellemelerle bu özelliğin eklenmesi an meselesi. Oyunda seçebileceğimiz altı farklı karakter bulunmakta ve her birinin farklı özelliği mevcut.

Snowboard Hero'da kayak yapabileceğiniz sekiz farklı harita bulunuyor. Birbirinden zorlu bu haritalarda puan toplamaya ve giderek daha da ünlü olmaya çalışıyoruz. Oyunun en ilgi çeken yanlarından biri de AirPlay desteği sunması. Yani bu oyunu televizyonunuza bağlayıp oynayabilirsiniz (cihazın desteği varsa).

Birkaç eksiğine rağmen genel olarak iyi bir oyun olarak niteleyebileceğim Snowboard Hero, sınırsız aksiyon ve heyecan sunuyor.

YORUMLAR