Snowfall: Secret Agent Run

Snowfall: Secret Agent Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snowfall: Secret Agent Run, tamamen ücretsiz olarak sunulan bir platform koşu oyunu olarak dikkat çekiyor.

Snowfall: Secret Agent Run, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve aksiyon odaklı bir platform koşu oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda birbirinden zorlu görevleri tamamlamaya çabalıyoruz.

Hikayeye göre kötü kalpli bir bilimadamı tarafından dünya karla kaplanmıştır. Biz de ana karakter olarak duruma el koyuyoruz ve bu kötü gidişatı durdurmak için yola çıkıyoruz. Bu macerada snowboard yeteneklerimizi sonuna kadar kullanmamız gerekiyor.

Oyunda tam tamına 65 farklı görev mevcut. Elbette bu görevlerin her biri kendi mini görevlerini de beraberinde getiriyor. Açıkçası bölümlerin mini görevler ile zenginleştirilmesi epey hoşumuza gitti çünkü oyunun monoton hale gelmesine engel oluyorlar. Bu tarz oyunların genelinde gördüğümüz kademeli artan zorluk yapısı da oyunun dikkat çeken detayları arasında. İlk bölümlerde oyunun kontrol mekanizmasına ve atmosferine alışıyoruz. Çok komplike bir yapıya sahip olmadığı için alışma süreci kısa sürüyor.

Oyunda sunulan 65 görev 6 farklı dünyaya bölüştürülmüş. Mekanların ve çevre birimlerinin tasarımları hoşumuza giden detaylar arasında Animasyonlar arasındaki geçişler kusursuz bir şekilde gerçekleşiyor ve böylece akıcı bir oyun deneyimi yaşıyoruz.

Başarılı bir çizgide ilerleyen Snowfall: Secret Agent Run, platform koşu türü oyunlar oynamaktan keyif alan herkesin sevebileceği yapımlar arasında.