SNOWidget 4.0 (ios)

SNOWidget

4.0
SNOWidget
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SNOWidget, özel günleriniz için kaç gün kaldığınız sayabilmeniz için süslü ve güzel sayfalar oluşturan ve bekleme sürecini renklendiren ücretsiz bir iOS uygulaması.

SNOWidget, eğer Instagram yada Facebook kullanıyorsanız son zamanlarda düğün, doğum günü yada benzeri özel günler için arkadaşlarınızın paylaşımlarında mutlaka en az bir kere denk glemiş olacağınızı tahmin ettiğim bir geri sayım uygulaması. iPhone ve iPad kullanıcılarının ücretsiz olarak yararlanabildiği uygulama, özel günleriniz için kalan gün sayısını oldukça süslü ve güzel bir şekilde görmenizi ve bunu sosyal medyada paylaşmanızı sağlıyor.

Sevgilinizin doğum günü, evlendiğiniz tarih yada evleneceğiniz tarih, sizin için çok özel olan kişilerin doğum günleri yada herhangi bir tarihi seçerek uygulama üzerine geri sayımı başlatıyorsunuz fakat bu geri sayım öle kol saatlerindeki gibi düz ve sıradan olmuyor. Karlı bir ekran üzerinde süslü yazılar ile beliren geri sayım, kalan süreye kadar sayıma devam ediyor.

Gözlerinizi kamaştıracak 6 farklı efekt ile birlikte 70 farklı yazı türünden birini seçerek kendinize özel bir geri sayım ekranı oluşturabiliyorsunuz. Gün yada saat olarak geri sayım yapabilen SNOWidget, farklı boyutlarda da kullanılabiliyor.

Uygulamanın en güzel yanı ise sadece geri sayı mekranı değil, bildirim ekranı süslemesi yapabilmesi. Böylece bildirimlerinizi standart ekrandan daha şık ve güzel bir ekranda görebiliyorsunuz. Ufak kişiselleştirmelere önem veren mobil cihaz kullanıcılarının kesinlikle kullanmasını tavsiye ederim. Ayrıca düğün, nişan, söz, doğum günü vb. tarihleri yaklaşanlar için oldukça ideal bir uygulama. Ücretsiz olarak indirip denemelisiniz.

YORUMLAR