SoANNoYING

SoANNoYING
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SoANNoYING, hayatınız hakkında istediğiniz kadar paylaşım yaparak diğer kullanıcıların beğenisini kazanabileceğiniz farklı bir sosyal ağ uygulamasıdır.

SoANNoYING, iOS cihazlar üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir sosyal ağ uygulamasıdır. Sosyal ağ uygulamalarına farklı bir boyut kazandıran uygulamanın temel unsuru diğer kullanıcılardan alacağınız beğeniler.

Uygulamanın geliştirilme amacı, kullanıcıların düşüncelerini ve hissettiklerini paylaşması ve diğer kullanıcıların bunları beğenmesidir. Diğer sosyal ağ uygulamalarından oldukça farklı olan SoANNoYING, insanlara rahatsız oldukları herhangi birşeyi paylaşma özgürlüğü tanımaktadır.

Sizi rahatsızlıklarından dolayı şikayetçi olan, problemleri olan veya sıkılmış kişilerden oluşan bir sosyal ortama davet eden uygulama sayesinde canınızın sıkkınlığını diğer kullanıcılar ile paylaşabiliceksiniz. Sesinizi duyurabilmek için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz platformda, video, fotoğraf veya sade bir yazı ile durumunuzu açıklayabilirsiniz. Kendi durumunuzu en iyi şekilde anlatacağına inandığınız içeriği seçerek diğer kullanıcılar ile paylaşmalısınız.

Özellikler:

  • Yazı, fotoğraf ve video paylaşımı
  • Yapılan paylaşımların altyına yorum yapabilme
  • Yapılan paylaşımlara puan verme
  • Diğer kullanıcıları takip etme ve takip edilme
  • Favori paylaşımlarınızı Facebook ve Twitter üzerinden de paylaşma

YORUMLAR