Soccer Clicker 1.1 (ios)

Soccer Clicker

1.1
Soccer Clicker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soccer Clicker, online oynanan penaltı çekme oyunu.

Soccer Clicker, penaltı çekişme oyunlarına ayrı bir ilginiz varsa futbol hastası olarak iPhone ve iPad’iniz için yapacağınız en iyi seçimlerden biri. iOS platformunda da ücretsiz olarak sunulan oyunda gerçek oyuncularla şut çekme yarışına giriyorsunuz. Verilen sürede en isabetli değil en fazla şut çeken kazanıyor.

Bu penaltı oyununda kaçırma lüksünüz bulunmuyor. Penaltı noktasından çektiğiniz her şut kaleci olmadığından gol oluyor. Peki bu oyunda başarılı olmak için ne yapmak gerekiyor? Rakibinizi alt etmek için 30 saniye süre içinde olabildiğince şut çekmeniz gerekiyor. Parmaklarınızı ışık hızında kullanarak yüzlerce hatta binlerce şut çekmelisiniz.

İlk başladığınızda antrenman yapıyorsunuz. Doğal olarak süre sınırı bulunmuyor. Training bölümünü atladıktan sonra gerçek rakipleriniz çıkıyor. Bu noktada ilk rakibinizi dahi küçümsememenizi ve antrenmanları kesinlikle atlamamanızı öneririm. Antrenman demişken şut çekerek kazandığınız parayla oyuncular satın alabiliyor, takımınızı geliştirebiliyorsunuz.