Soccer Manager Worlds 2.06 (ios)

Soccer Manager Worlds

Soccer Manager Worlds
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soccer Manager Worlds mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunudur

Soccer Manager Worlds taktiksel yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz ve heyecanlı bir yöneticilik macerasına atılabildiğiniz bir mobil menajerlik oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir futbol menajerlik oyunu olan Soccer Manager Worlds'da 3.000'den fazla dünya takımının arasından kendi takımımızı seçiyoruz ve takımımızla başarıya ulaşmak için hem taktiksel, hem de finansal olarak zekamızı kullanıyoruz.

Soccer Manager Worlds'de hem maç taktiklerini belirleyerek maç günü takımımızı yönetiyoruz, hem de transferler yardımıyla kadromuzu güçlendirmeye çalışıyoruz. Online altyapıya sahip olan Soccer Manager Worlds'te diğer menajerlerle çekişmekteyiz. Lig usulü haftada 2 maça çıkabildiğimiz oyunda diğer menajerlerin taktikleriyle kendi taktiklerimizi yarıştırıyoruz. Ayrıca diğer oyuncularla transferler için görüşmemiz de mümkün.

Soccer Manager Worlds'de oyuncular futbolcuların değerlerini topluluk oylarıyla belirliyorlar. Oyun içinde 70.000'den fazla futbolcu bizi beklemekte.

YORUMLAR