Soccer Physics

Soccer Physics
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soccer Physics eğlence dozu yüksek bir futbol oyunu olarak öne çıkıyor.

Soccer Physics futbol oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlere hitap eden eğlenceli bir oyun. Klasik futbol oyunlarının tersine Soccer Physics görsel gerçekçilik yerine sunduğu eğlenceye ve muhteşem fizik motoruna güveniyor.

Oyunda iki oyuncu tek bir ekran üzerinde mücadele ediyor. Bu yüzden oyunu kalabalık arkadaş gruplarıyla beraberken oynamanızı tavsiye ediyorum. Bir de tablet üzerinde oynarsanız alacağınız keyif iki katına çıkacaktır. Oyunda çok az yapımda karşılaştığımız kalitede bir fizik motoruna yer verilmiş. Soccer Physics grafik olarak gerçekçilikten uzak da çılgın fizik motoru ile gayet iyi sonuçlara imza atıyor.

Oyunun grafikleri reto bir atmosfere sahip. Özellikle Flappy Bird'ten sonra karşımıza çıkan beceri oyunlarında görmeye alıştığımız grafik modellemesine bu oyunda da yer verilmiş. Açıkçası bu negatif bir etkiden ziyade oyuna keyifli bir atmosfer kazandırmış.

Farklı oyun modlarına sahip olan oyunun en çok hoşumuza giden modu 4 oyuncuyla aynı ekran üzerinde mücadele edebileceğimiz çoklu oyun modu. Elbette bu modda butonlar özel olarak ayarlanıyor ki her oyuncu konforlu bir oyun deneyimi yaşayabilsin.

Genel olarak Soccer Physics eğlence üzerine yoğunlaşan bir oyun. Bu tarz bir oyuna yüksek kaçan fiyatı etiket iharicinde hiçbir eksisi yok.