Soccer Rally 2 1.05 (ios)

Soccer Rally 2

Soccer Rally 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soccer Rally 2 farklı bir futbol oyunudur

Soccer Rally 2 bize alışılmışın dışında bir yapı sunan ve iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerimizde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz oldukça eğlenceli bir futbol oyunudur.

Hem araba yarışını hem de futbolu birleştiren bir oyun olan Soccer Rally 2'de atletik futbolcular yerine motor gücü ve parlak boyası ile öne çıkan yarış arabalarını kontrol ediyoruz ve sahaya çıkarak furbol topunu rakip kaleye göndermeye çalışıyoruz. Soccer Rally 2'de bir yandan aracımızı yönlendirmeli, diğer yandan da gaz ve fren yaparak topu doğru şekilde kontrol etmeliyiz. Bu iş bize yepyeni ve eğlenceli bir futbol deneyimi sunuyor.

Soccer Rally 2'de kullandığımız aracın dış görünümünü kişiselleştirebilmemiz ve motor gücünü arttırabilmemiz de mümkün. Ayrıca birçok farklı oyun modu oyunu zenginleştiriyor ve uzun süre oynatıyor. Soccer Rally 2'nin en önemli özelliklerinden biri aynı telefon veya tablette oyunu arkadaşlarımızla karşılıklı olarak oynayabilme imkanı vermesi. By sayede oyunda rekabet daha çok öne çıkıyor ve oyun daha heyecanlı hale geliyor.

Eğer yeni ve eğlenceli bir oyun denemek istiyorsanız Soccer Rally 2'yi tercih edebilirsiniz.

YORUMLAR