Soccer Spin

Soccer Spin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soccer Spin, arkadaşlarınızla veya online oynayabileceğiniz masa futbolu oyunu.

Soccer Spin 2D, tek başınıza, arkadaşlarınızla veya online olarak oynayabileceğiniz masa futbolu oyunu. Rakip oyuncuyla teke tek geldiğiniz oyunda gol atmak için oldukça çaba sarf etmeniz gerekiyor. Rakibinizin açığını kollayarak zayıf noktasından sayılar bulurken, bir yandan da defans yaparak topun kalenize gitmenizi engelliyorsunuz.

Klasik futbol oyunlarından farklı bir çizgide olan Soccer Spin 2D, masa üzerinde oynanan diskle top fırlatma oyununa oldukça benziyor. Disk yerine bloklarla vuruş yapmanız haricinde bir fark yok. Oyunu ilk açtığınızda milli takım seçiminizi yapıyor, ardından vuruşunuzu yaptığınız blokları seçiyorsunuz. Bu noktadan sonra hangi modda oynayacağınızı belirliyorsunuz ki hem offline hem de online oynayabileceğiniz farklı modlar mevcut. Takım, oyuncu, oyun seçiminin ardından yeşil sahalara adım atıyorsunuz.

Oyun kontrol noktasında zorluk çıkarmıyor. Topu yakalamak, şut çekmek için yukarı/aşağı kaydırma yapmanız yeterli oluyor. Bu hareketi ne kadar seri yaparsanız rakibinizi o kadar şaşırtma şansına sahipsiniz. Rakip te bunu düşündüğünden maçlar oldukça hızlı geçiyor ve çok geçmeden ardı ardına atılan seri gollerle yarıyı hızlıca kapatabiliyorsunuz.

YORUMLAR