Soccer Stars 1.0.0 (ios)

Soccer Stars

Soccer Stars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,747

  • Üretici

    Miniclip.com

Futbol oyunları kategorisine yepyeni bir soluk getiren Soccer Stars tüm futbolseverler tarafından oynanması gereken yapımlardan biri.

Soccer Stars ücretsiz olarak sunulan keyifli bir futbol oyunudur. Ünlü Miniclip tarafından üretilen bu oyunda son derece yaratıcı bir tema kullanılmış. Oyuna kuşbakışı kameradan hükmediyoruz ve gerçek oyuncular yerine ülke bayraklarını taşıyan diskleri kontrol ediyoruz.

Oyunda gerçekten etkileyici bir fizik motoruna yer verilmiş. Topa vurunca duvardan sekebiliyor veya oyunculara çarpıp geri dönebiliyor. Topun çarpması esnasında sektiğinde güç kaybetmesi ve çarptığı yerde renkli kıvılcımların çıkması da oyunu keyifli kılan detaylar arasında. Bu tarz ayrıntılar önemsiz gibi görünse de fizik tabanlı bir oyun için oldukça önemli.

Oyunun en büyük artılarından bir tanesi de çevrimiçi turnuvalara katılabilme şansı vermesi. Bu oyun modunda arkadaşlarınıza karşı mücadele edebilirsiniz. Eğer o an internet bağlantınız yoksa çevrimdışı turnuvalara da katılabilirsiniz.

İlk başlarda oyunda çok az takım açık ve seçilebilir durumda. Turnuvaları kazandıkça yeni takımlar açabilir ve bu takımları seçerek yolunuza devam edebilirsiniz. Futbol oyunlarına merakınız varsa Soccer Stars tamamen farklı bir deneyim sunuyor.

YORUMLAR