SocialCoaster

SocialCoaster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SocialCoaster, kullanıcıların iOS cihazlar üzerinde bağlanarak tecrübelerini diğer kullanıcılar ile paylaşmasını sağlayabilen yararlı ve ücretsiz bir sosyal ağ uygulamasıdır.

SocialCoaster, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir sosyal ağ uygulamasıdır. Kullanıcıların birbirlerine bağlanarak tecrübelerini paylaşmasını sağlayan bu sosyal ağ uygulamasının arayüzü oldukça modern ve kullanımı kolay.

Deneyimlerinizi paylaşmak ve diğer kullanıcıların deneyimlerini görmek dışında, yakın çevrenizdeki gerçekleşecek olan etkinlikler hakkında da bilgi alabildiğiniz uygulamaya kendi kişisel bilgilerinizi girerek kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt aşamasından sonra diğer sosyal medya platformları gibi paylaşım yapmaya, görüntülemeye ve yeni kişiler keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Kullanıcılar Socialcoaster ile yeni kişiler ile tanışabilir, arkadaş olarak ekleyebilir ve iletişime geçebilir. Yakın çevrenizde aramalar yaparak, arkadaşlarınızın fotoğraflarını görüntüleyebilir ve fotoğraflara yorum yapabilirsiniz. Bunun dışında yakın çevrenizde gerçekleşecek olan etkinlikler için de arama yapabilirsiniz.

Artık klasikleşen sosyal medya platformlarına göre yeni ve farklı deneyimler keşfetmek isterseniz, SocialCaster tam size göre bir uygulamadır. Uygulamayı kullanmak isterseniz iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR