Socio

1.4
Socio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Socio, yakın çevrenizdeki insanlar ile eğlenceli bir şekilde tanışmak ve arkadaşlık kurmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir iOS sosyal medya uygulaması.

Socio, sahip olduğunuz sosyal medya hesapları ile birlikte iletişim bilginizi ekleyerek giriş yaptıktan sonra yakın çevrenizdeki kişilerle iletişim kurmak ve tanışmak için kullanabileceğiniz yeni, ücretsiz ve eğlenceli bir sosyalleşme uygulaması.

Son derece basit bir kullanıma sahip olan uygulama aynı zamanda oldukça şık bir tasarıma da sahip. Facebook, Twitter, Instagram vb. sosyal medya hesaplarınızı kullanarak yakın çevrenizdeki diğer kullanıcılarla tanışma şansı tanıyan uygulamanın en eğlenceli yanı ise bunu yapmak için sadece iPhone'unuzu sallamanız gerekmesi. Evet yanlış duymadınız. iPhone'u elinizde sallayarak çevrenizdeki kişiler ile tanışma fırsatı elde edebiliyorsunuz.

Evde, gittiğiniz bir kafede ya da iş yerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip biran evvel kullanmaya başlamanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR