Socioball 1.5 (ios)

Socioball

1.5
Socioball
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Socioball sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan sosyal bir puzzle deneyimi elde edebiliyor ve dostlarınızla yarışabiliyorsunuz.

Socioball oyunu, son günlerde karşımıza çıkan en ilginç puzzle oyunlarından bir tanesi ve barındırdığı sosyal bulmaca deneyimi sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızda oldukça eğlenceli bir vakit geçirmenizi garanti ediyor diyebilirim. Her ne kadar ücretsiz olmasa da verdiğiniz ücretin hakkını verecek bir yapıya sahip olan oyun, neredeyse sonsuz bir puzzle oyunu imkanı sunabildiği için devamlı olarak yeni bölümlere ulaşmanızı da garanti ediyor.

Oyunda yer alan fayans sahamız üzerinde bir topumuz bulunuyor ve esas hedefimiz bu topu hedefine ulaştırmak. İlk bölümlerde her ne kadar bu hedefe ulaşmak çok kolay olsa da bölümler ilerledikçe karmaşıklaşan yapı nedeniyle büyük bir sıkıntı yaşayacağınızı söyleyebilirim. Zorluk düzeyinin kademe kademe artması nedeniyle daha profesyonel oldukça daha zor bölümleri biraz kafa patlatarak geçebileceğiniz kesin. Sahamızdaki boşlukları bize verilen fayans türleriyle uygun bir şekilde doldurduğumuzda, topumuzun hangi yolu takip edeceğini ayarlamış oluyoruz ve böylece bir sonraki bölüme geçerek devam ediyoruz.

Oyunun grafik ve ses öğeleri yeterince başarılı bir şekilde düzenlenmişler. Öyle ki oynayışınız esnasında hiç bir rahatsızlık duymadan saatlerce ekrana bakabiliyorsunuz. Kontrollerin de anlaşılır ve kolay alışılır bir şekilde düzenlenmiş olmaları sayesinde bulmacaları çözmek için bir de kontrollerle uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Sosyal bir puzzle oyunu olarak nitelendirilen Socioball'un bu özelliği kazanmasının en büyük sebebi ise kendi bölümlerinizi tasarlamanıza izin vermesi ve daha sonra bu bölümleri Twitter üzerinden paylaşarak arkadaşlarınızın da onları oynamalarını sağlaması. Dolayısıyla sosyal medyada güç olan Socioball'un neredeyse sınırsız bir bölüm kapasitesine sahip olduğunu inkar etmemek gerek.

Yeni ve eğlenceli bir puzzle oyunu arayanların göz atmadan geçmemeleri gerekenler arasında.

YORUMLAR