Sodexo 1.3.0 (ios)

Sodexo

Sodexo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sodexo uygulaması ile sodexo üye ağında bulunan tüm işletmelerin bilgilerine ulaşabilir, harcamalarınızı takip edebilirsiniz.

Sodexo uygulaması ile bulunduğunuz il ve ilçede sodexo üye ağında bulunan tüm işletmeleri hızlıca öğrenebilir, kartınızdaki ne kadar kaldığını öğrenebilir, kartınızla yapmış olduğunuz son 1 ay içerisindeki harcamalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Sodexo Restaurant Pass, Fuel Pass, Business Pass ve GIFT Pass kartlarından birine sahipseniz hem iPhone hem de iPad’inizde kullanabileceğiniz Sodexo adlı uygulamayı kesinlikle indirmelisiniz. Farklı kullanımlara yönelik hazırlanan sodexo kartlarının geçerli olduğu üye iş yerlerini arayabilir, kartınızı kabul eden işletmelerin yerini harita üzerinde görebilir, adres bilgilerini alabilir, telefon numaralarına ulaşabilir, yol tarifi alabilirsiniz.

Kart ve kimlik bilgilerinizi kullanarak uygulamaya üye olmanız durumunda bakiye sorgulama, harcamaları görüntüleme gibi ek özelliklerden faydalanabilirsiniz. Uygulamayı kullanırken yaşadığınız sorunları veya düşüncelerinizi “Görüşlerinizi Bildirin” bölümünden iletebilirsiniz.