SoFood 1.0.2 (ios)

SoFood

SoFood
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SoFood, yaptığınız leziz yemeklerin tariflerini paylaşabileceğiniz bir sosyal ağ uygulamasıdır.

SoFood, yüzlerce çeşit yemek tarifi bulabileceğiniz, Türkiye genelindeki usta aşçılarla etkileşime geçebileceğiniz sosyal bir platformdur. Uygulama üzerinde farklı lezzetler bulmakla kalmıyor, kendi yaptığınız leziz yemeklerin de fotoğrafını çekebiliyor ve tariflerini paylaşabiliyorsunuz.

Hem akıllı telefon hem de tabletlerle uyumlu olan SoFood sosyal platform destekli olması yönünden benzerlerinden oldukça farklı. Evinizde veya iş yerinizde yaptığınız bir yemeğin tarifini fotoğrafını da ekleyerek paylaşabiliyorsunuz. SoFood kullanıcıları tariflerinizi görüyor ve yorum ekleyebiliyor, favorilerine ekleyebiliyor, hatta sizi takibe alabiliyor. Tabii ki siz de yemeklerini beğendiğiniz birini takip edebiliyorsunuz. İlginizi çeken bir yemeği Facebook hesabınızdan paylaşmanız da mümkün.

SoFood’da sadece sizin ve SoFood kullanıcılarının tarifleri bulunmuyor. SoFood editörleri tarafından özenle seçilmiş ve güncel tarifler ana akışınızı oluşturuyor. Ara bölümü de istediğiniz bir tarife kolaylıkla ulaşmanıza izin veriyor. Hemen her uygulamada olan bildirimler SoFood’da da mevcut. Birisi sizi takip etmeye başlarsa veya tarifinizi beğenirse / yorum yaparsa anında haberiniz oluyor ve Bildirimler sekmesinden bunu görebiliyorsunuz.

Yaprak sarması, mantı, kebap gibi Türk mutfağına özgü lezzetlerin yanı sıra farklı tatlar denemek isteyenler için İtalyan, Fransız, Çin, Japon gibi dünya mutfaklarına göz atabileceğiniz SoFood, sizi “Bugün ne pişirsem” derdinden kurtaran sosyal ağ tabanlı harika bir yemek uygulaması.