Solar Weather

Solar Weather
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğer iPhone ve iPad'leriniz ile hava durumunu çok kolay ve basit bir şekilde öğrenmek isterseniz bu uygulamayı kullanmalısınız.

Solar: Weather uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir hava durumu öğrenme uygulaması ancak farklı kullanım şekli ile diğer uygulamalardan sıyrılıyor. Ücretsiz olarak sunulan uygulama direkt olarak renk tonları ile size havanın durumunu bildiriyor ve ekranınızda hiç bir gereksiz yazı yahut bilgi yayınlamıyor.

Elbette dileyen kullanıcılar yine yazılar ile uyarıları alabilirler ancak uygulama temel olarak ekranın alt kısmında sıcaklık değerini renkle belli ederken üst kısmında hava durumunu veriyor. Böylece direkt olarak renklere bakarak havanın ne kadar sıcak olduğunu ve güneşli, yağmurlu vb. diğer şartlara sahip olduğunu görebilirsiniz.

Dünya çapında 29.000 hava durumu istasyonundan bilgi alan Solar: Weather, bu geniş kapsamı sayesinde nereye giderseniz gidin en iyi şekilde sizi bilgilendirebiliyor. Estetik ve kolay kullanılır tasarımı ile denemeden geçmemeniz gereken hava durumu uygulamalarından birisi.

YORUMLAR