SolForge

SolForge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SolForge ile eğlenceyi yanınızda taşıyabilirsiniz

SolForge oyunculara uzun süren bir eğlence sunabilen bir mobil kart oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz SolForge ile farklı kahramanları temsil eden birçok değişik kartı koleksiyonunuza katabiliyorsunuz ve bu kahramanların güçlerini birleştiren desteler oluşturarak rakip lerinizle çarpışabiliyorsunuz. SolForge'da kahramanlarımızın sahip olduğu yetenekler kadar düşmanımızın zayıflıkları ve avantajları da önemli. Bu nedenle kartlarımızı karşılaşmalar sırasında kullanırken stratejik bir şekilde düşünmemiz gerekiyor.

SolForge oynadıkça kartlarınızı geliştirebildiğiniz bir oyun. Seviye atlama temeli üzerine kurulmuş SolForge'da kartlarınızı her oynadığınızda kartlarınız güçlenmekte ve sık kullandığınız kartlar süper yeteneklere kavuşabilmekte. Kartlarımızın gücünü ise düzenlenen özel turnuvalara katılarak gözler önüne serebiliyoruz.

SolForge tek kişilik oynanabildiği gibi internet üzerinden diğer oyunculara karşı da oynanabiliyor. Oyunun çoklu oyuncu modu daha heyecanlı karşılaşmalar yapmanıza imkan tanımakta. 

YORUMLAR