Solid

Solid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Solid, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir üretkenlik uygulamasıdır.

Solid, toplantılarınızı akıllı cihazınızda daha kolay organize etmenize olanak tanıyan bir üretkenlik uygulaması. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulamada, hızlı not almadan toplantıda alınan kararları görselleştirmeye kadar pek çok yararlı özellikten faydalanabilirsiniz.

Solid, düzenli çalışmayı seven herkesin hoşuna gidecek türden bir uygulama ve muadillerinin aksine çok kullanışlı özellikleri içerisinde barındırıyor. Düzenleyeceğiniz toplantıların her aşamasını adım adım inşa edebiliyorsunuz. Zahmetsizce toplantıların tüm ayrıntılarını oluşturabilir, özet çıkarabilir ve toplantıyla ilgili bilmeniz gereken her şeyi bir araya getirebilirsiniz. Tespit ettiğiniz sorunları not alıp, alınan kararların üzerine tick atmanız da mümkün. Tüm bunların sonunda ise e-mail, Slack ya da Evernote'a her şeyi yollayabilirsiniz. Google Takvim ve Office 365 desteği olduğunu da belirteyim.

İşinizi kolaylaştıracak bir üretkenlik uygulaması arıyorsanız Solid'i ücretsiz indirebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR