Solitaire Chronicles 15.31.8 (ios)

Solitaire Chronicles

Solitaire Chronicles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Solitaire Chronicles, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz, eğlenceli bir kart oyunu.

Solitaire Chronicles, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde keyifle oynayabileceğimiz bir solitaire oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileğimiz bu oyunda bilgisayarlarımız üzerinde oynadığımız solitaire oyununa benzer fakat belirli noktalarda ayrışan bir oyun deneyimi yaşıyoruz.

Oyunda çok sayıda bölüm mevcut ve bu bölümlerin her biri farklı tasarımlarıyla oyuncuların keyif seviyesini sürekli olarak yukarılarda tutmayı amaçlıyor. Kolaydan zora doğru sıralanmış olan bu bölümler sırasında karşımıza çıkan bonuslar ve güçlendiriciler karşılaştığımız güçlüklerin daha kolay bir şekilde üstesinden gelmemize yardım ediyorlar.

Solitaire Chronicles'ın en önemli özelliklerinden birisi de Facebook desteğine sahip olması. Bu özelliği kullanarak Facebook arkadaşlarımız ile skorlarımızı kıyaslayabiliyoruz. Her ne kadar multiplayer modu olmasa da Facebook entegrasyonu bu moda yakın bir his yaşamamızı sağlıyor.

Oyunda kullanılan sevimli karakterler ve ses efektleri oyunun eğlence seviyesini artıran unsurlar arasında yer alıyor. Genel olarak başarılı bir oyun olan Solitaire Chronicles, boş zamanları değerlendirmek için oynayabileceğimiz eğlenceli bir seçenek.