SOMA Messenger 1.0.1 (ios)

SOMA Messenger

SOMA Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SOMA Messenger ücretsiz aramalar ve yazışmalar yapmanızı sağlayan bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır

SOMA Messenger kullanıcılara yüksek kaliteli video sohbet yapma, sevdikleriyle hızlı bir şekilde mesajlaşma ve internet üzerinden sesli arama yapma imkanı veren bir mobil anlık mesajlaşma uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir mesajlaşma uygulaması olan SOMA Messenger nerede olursanız olun arkadaşlarınızla veya yakınlarınızla haberleşmenizi mümkün kılıyor. Eskiden SMS gibi iletişim yöntemlerini sıkça kullanırdık. Teknolojinin ve mobil internetin yaygınlaşmasıyla SMS rafa kalktı ve yerini bu tür anlık mesajlaşma hizmetlerine bıraktı. SOMA Messenger ile dilediğiniz zaman arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza mesaj gönderebiliyorsunuz. Ayrıca bu mesajları emojilerle zenginleştirerek daha da kişiselleştirebiliyorsunuz.

SOMA Messenger yurt dışına çıktığınızda size büyük yararı dokunabilen bir uygulama. İnternet bağlantısı bulunan yerlerde SOMA Messenger kullanarak sevdiklerinizi arayabilirsiniz ve seslerini duyabilirsiniz. Benzer şekilde video görüşmeleri de yapabiliyorsunuz. Uygulama HD kalitede video sohbet yapabilmenize olanak sağlıyor.

SOMA Messenger'ın bir diğer kullanışlı özelliği grup sohbeti özelliği. Uygulama aynı anda 500 kişinin aynı grup içerisinde sohbet edebilmesini mümkün kılıyor.