Somebody

Somebody
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Somebody uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak ücretsiz bir şekilde kulaktan kulağa mesajlar gönderebilirsiniz.

Somebody uygulaması, son zamanlarda karşılaştığımız en ilginç sosyal medya ve iletişim uygulamaları arasında yer alıyor ve iPhone yahut iPad sahipleri tarafından kolayca kullanılabilir durumda. Ücretsiz olan uygulamanın arayüzü de oldukça enteresan bir şekilde hazırlanmış. Dolayısıyla ilk başlarda biraz karmaşık ya da zor hissedebilirsiniz fakat bu his bir kaç dakika içerisinde geçecektir.

Uygulama, alıcıya direkt olarak bir mesajı iletmek yerine ortak arkadaşlarınız içerisinden en yakın olana mesajınızı gönderiyor ve böylece bir nevi kulaktan kulağa mesajlar gönderme imkanı sunuyor. Esas alıcıyı seçtiğinizde, uygulama GPS konumundan faydalanarak çevredeki en yakın kişileri size sunuyor ve bu kişiler mesajınızı iletmekle sorumlu oluyorlar.

Sıradan mesajlar yazmanın yanında çeşitli animasyonlardan da faydalanabilmenizi sağlayan uygulama, böylece mesajınıza uygun şekilde görselleri kullanabilmenizi sağlıyor. GPS sonuçlarına göre belirlenen kullanıcıların resimlerini ve adlarını görebildiğiniz için bu konuda yapacağınız seçimler çok daha kolay olacaktır.

Mesajları başarılı bir şekilde iletmekte başarılı olan kullanıcılar birer hotspot noktası olarak belirleniyorlar ve böylece o kullanıcılara güvenebileceğinizi de bilebiliyorsunuz. Tabii ki alıcıların mesajınızı iletmemeyi tercih etmeleri de muhtemel. Bu nedenle acil işlemleriniz için kullanmanız uygun olmayacaktır fakat arkadaşlar arası şakalaşmalar için ideal olduğunu söyleyebilirim.