SomNote 2.1.0 (ios)

SomNote

SomNote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Son derece kullanışlı bir not alma uygulaması olan SomNote sayesinde tüm notlarınızı güvenli ve düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

SomNote özellikle toplantı esnasında not almak için ideal bir uygulama arayanların mutlak denemesi gereken seçenekler arasında yer alıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulamada çok sayıdak kullanışlı özellik mevcut.

Renkli arayüzüyle dikkat çeken SomNote hem keyifli hem de kullanışlı ve pratik bir kullanım deneyimi sunuyor.Toplantılara ek olarak seyahatleriniz esnasında da gözlemlerinizi not etmek için kullanabileceğiniz uygulamada şifre desteği de sunulmakta. Bu özelliği kullanarak size özel kalmasını istediğiniz notlarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

Uygulamada klasör sistemi kullanılmakta. Dilediğiniz kadar klasör yaratarak farklı kategorilerdeki notlarınızı bu klasörler içinde depolayabilirsiniz. Bu sayede daha düzenli bir arşivleme sistemine sahip olabilir ve aradığınız notları anında bulabilirsiniz.

Genel olarak son derece başarılı bir not alma uygulaması olarak niteleyebileceğim SomNote bu kategoride ücretsiz olarak yer alan kaliteli uygulamalardan bir tanesi.

YORUMLAR