Son Korsan 1.09 (ios)

Son Korsan

Son Korsan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    203

  • Üretici

    Consala Games

Son Korsan eğlenceli ve Türkçe bir korsanlık oyunudur

Son Korsan sadece küçük bir tekneye sahip olarak denizlere açılan bir korsanın hikayesini konu olan bir korsan oyunudur.

Ücretsiz olarak oynanabilen bir iOS oyunu olan Son Korsan bize 7 denizlere açılma ve rakiplerimize korku salma imkanı tanımakta. Korsanımıza yolculuğu boyunca kendi filosunu oluşturma ve rakip gemileri ele geçirerek adaları istila etme konusunda eşlik etmekteyiz.

Online olarak oynanan bir korsanlık oyunu olan Son Korsan bize gerçek oyuncularla karşılaşabilme ve gemilerini batırabilme fırsatı sunuyor. Bunun yanında ticaret aracılığıyla para kazanabilmekteyiz. Oyunda hazinelerin yerlerini gösteren harita parçalarını toplayarak hazine avlarına çıkabiliyoruz.

Son Korsan'ın en eğlenceli yönlerinden biri PvP özelliğinin olmasıdır. Oyunda 5'li takımlar halinde rakiplerle karşılaşarak kıyasıya savaşabiliyoruz ve kimin daha iyi bir korsan olduğunu kanıtlayabiliyoruz. Bunun yanında takımlar haricinde tek başımıza arenaya girerek son hayatta kalan olmaya çalıştığımız deathmatch karşılaşmalarına katılabiliyoruz.

Korsan tecrübesini hoş grafiklerle sunan Son Korsan'da değişik hava durumları ve canlı haritalar oyuna renk katmaktadır. Türkçe olarak oynanabilen bir oyun olan Son Korsan tamamen yerli kaynaklarla geliştirilmiştir ve oldukça zengin bir içeriği ücretsiz olarak oyun severlere sunmaktadır.

YORUMLAR