SongArc
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SongArc, iPhone ve iPad'inize ücretsiz indirip oynayabileceğiniz müzik oyunları arasında.

SongArc, müzik oyunları arasında oldukça popüler ve hem iPhone hem de iPad üzerinde oynanabiliyor. Guitar Hero oyununu daha önce oynadıysanız ve sevdiyseniz bu oyuna bayılacağınızın garantisini verebilirim. Hangi türde müzik dinlerseniz dinleyin dilediğiniz müziği SongArc’a aktarabilir ve müziğin ritmini yakalamaya başlayabilirsiniz.

İlk olarak Windows Phone Mağazası’nda görünen ve 1.5 milyon indirme ile en çok indirilen müzik oyunları arasına girmeyi başaran SongArc bir süredir iOS platformunda beta aşamasındaydı. Geliştirilme aşamasında olduğundan herkese açık değildi ancak bizleri fazla bekletmedi ve iPhone iPad için ücretsiz yayınlandı. Oynanış yönünden Guitar Hero’ya oldukça benziyor ve oynarken kesinlikle keyif veriyor.

İster tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz oyunun oynanışı ise oldukça basit. Tek yapmanız gereken müziği seçmek ve ritme göre hareket eden notalara sırayla dokunmak. Her nota farklı bir şekil ve renkte olduğundan şaşırmanız mümkün değil. Ancak slow bir müzik yerine bangır bangır bir müzik seçtiyseniz kafanızın karışacağını, parmaklarınızın dolanacağını netlikle söyleyebilirim.

Kendi müzik çalışmalarınızı diğer müzik severlerle paylaşmanıza da izin veren SongArc, ücretsiz gibi görünen ancak satın alımlar içeren oyunlar arasında. Satın alımlar ise tahmin edeceğiniz üzere şarkılardan oluşuyor. Sadece SongArc’ın önerdiği şarkıların ücretli olması, kendi müzik arşivimizi aktarmamıza izin vermesi bu eksikliği kapatıyor ve sorun olmaktan çıkarıyor.

YORUMLAR