Sonic CD 2.0 (ios)

Sonic CD

2.0
Sonic CD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sonic CD mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Sonic CD ilk olarak 90'lı yıllarda çıkış yapmış klasik platform oyununun günümüz mobil cihazlarına uyarlanmış versiyonu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir platform oyunu olan Sonic CD, 1993 yılında SEGA tarafından geliştirilerek SEGA CD oyun konsolu için yayınlanmıştı. Bu klasik oyunu televizyonlarımıza bağladığımız oyun konsollarımızda oynayarak keyifli vakit geçirmiştik. Şimdi ise aynı eğlenceyi iPhone ve iPad'imizde yaşayabiliyoruz.

Sonic CD'de hızlı kirpi kahramanımız Sonic'in gezegenler ve zaman içinde yolculuğuna tanık oluyoruz. Oyunda Sonic, ezeli düşmanı Dr. Eggman'a karşı mücadele ediyor ve Little Planet adlı dünyayı Dr. Eggman'dan kurtarmak için savaşıyor. Biz de ona bu macerasında eşlik ediyoruz. Oyun boyunca karşımıza çıkan engelleri aşıyor, düşmanlarımızı yenerek altın yüzükleri topluyoruz.

2 boyutlu bir platfrom oyunu olan Sonic CD, çıktığı dönemin 16 bit retro grafik yapısına sahip. Oyunun müzikleri de yine çıktığı döneme özgü müzikler. Eğer nostalji yapmak ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek isterseniz Sonic CD'yi kaçırmayın.

YORUMLAR