Sonny 1.4.2 (ios)

Sonny

Sonny
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sonny, bir şekilde ölümden dönmeyi başaran bir ana karakteri yönettiğimiz ve onun hikayesini izlediğimiz bir rol yapma oyunudur.

Sonny, iPhone ve iPad üzerinden oynanabilen bir rol yapma oyunudur. 

Bir şekilde ölümden dönmeyi başaran Sonny, bu büyük başarısının yanında bazı kayıplar da yaşamış ve hafızasının büyük bir kısmını kaybetmiştir. Hafızasını geri kazanmak ve dünyayı saran kötülüğü yenmek için mücadele veren karakterimiz, ittifaklar kurarak gücünü arttırmakta ve karşısına çıkan neredeyse bütün yaratıklara karşı amansız bir mücadele vermektedir. İşte böylesine bir hikayeyle donatılan Sonny, yarattığı farklı ve evrenle birlikte bşarı oynanışıyla da dikkatleri çekmeyi başaran bir oyun. 

Temelde bir RPG yani rol yapma oyunu olan Sonny, buna uygun şekilde bizlere onlarca görev veriyor ve biz de bu görevleri yaparak, hikayede ilerliyor, karakterimizi güçlendiriyor ve daha farklı hareketler öğreniyoruz. Sıra tabanlı dövüş sistemiyle herkese hitap etmese de kendine has bir sistem yakalamayı başaran oyun, kendi alanında en iyisi olmasa da dikkat çeken yapımlardan bir tanesi olarak göze çarpıyor. 

YORUMLAR