Sortd 1.0.9 (ios)

Sortd

Sortd
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sortd, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir üretkenlik uygulamasıdır.

Sortd, daha önce bir eklenti olarak hayat bulmuş ve daha sonra mobil platformlara da gelmiş bir üretkenlik uygulaması. iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bu uygulama sayesinde yenilikçi ve sezgisel bir kullanım imkanı bulacaksınız. Maillerinize daha organize bir şekilde ulaşmak istiyorsanız kullanmanızı mutlaka öneririm.

Sortd uygulamasının Chrome eklentisini daha önce denediyseniz arayüzüne aşinasınızdır ama yine de kısaca hatırlatmakta fayda görüyorum. Çoklu liste görünümlü şablona sahip olan eklenti ile maillerinizi önem sırasına göre yönetebilmenize yarayan Sortd, neyin nerede olduğunu kolayca görebilmenizi sağlıyordu. iOS platformuna çıkan uygulaması da aynı işlevi görüyor ve harika bir arayüzle karşımıza çıkıyor. Esnek ve özelleştirilebilir haliyle işlerinizi kolaylıkla organize edebileceğinizi düşünüyorum. Gmail kullananlar e-postalarını izlemek için rahatlıkla kullanabilirler. 

Bir Gelen Kutusu'nda olmasını istediğiniz tüm özellikleri içinde barındıran Sortd uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. 

YORUMLAR