Sortly 5.0 (ios)

Sortly

5.0
Sortly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sortly, eşyalarımızı organize etmek amacıyla kullanabileceğimiz bir uygulama.

Sortly, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir organizasyon ve envanter düzenleme uygulaması olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile birlikte sahip olduğumuz veya sorumluluğumuzda olan eşyaların detaylı listesini tutabiliyoruz.

Temek olarak Sortly tamamen bir listeleme uygulaması gibi çalışıyor. Uygulama içerisinde envanterde bulunan eşyaları tek tek ekleyebiliyor ve hatta bu eşyaların maddi değerlerini dahi yanlarına not edebiliyoruz.

Uygulamaya eşya eklemenin iki yolu var. Birincisi fotoğraf yoluyla, ikincisi ise video yoluyla. Bu iki formattan bir tanesini seçip eşyaları anında ekleyebiliyoruz. Özellikle kutu içerisinde yer alan eşyalar için video daha etkili bir seçenek haline geliyor. Tek bir video ile kutu içerisinde neler olduğunu kayıt altına alabiliyoruz.

Sortly'nin özellikle sık sık taşınanların epey işine yarayacağını düşünüyorum. Buna ek olarak depolama ve organizasyon amacıyla da kesinlikle kullanılabilir.

Sade ve yalın arayüzüyle beğenimizi kazanan Sortly, gelişmiş bir envanter düzenleme ve organize etme uygulaması arayanların denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR