Sosyal Dizi

Sosyal Dizi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sosyal Dizi, yerli ve yabancı dizileri takip edebileceğiniz ücretsiz, reklamsız ve basit bir uygulamadır.

Sosyal Dizi, yerli ve yabancı dizileri telefon ve tabletinizden takip edebilmeniz için hazırlanmış bir mobil uygulamadır. Tamamen ücretsiz olan ve rahatsız edici reklamlar içermeyen uygulama ile favori dizileriniz hakkında tüm gelişmelerden anında haberdar olabiliyorsunuz. Kullanımı da son derece basit.

Dizi tutkunları için hazırlanmış bir sosyal ağ uygulaması olan Sosyal Dizi, televizyonunuzda ve mobil cihazlarınızda izlediğiniz favori dizileriniz hakkında anlık bildirimler sunan bir uygulama. Takip ettiğiniz dizinin yayınlanma gün ve saatinin değişmesi durumunda bundan anında haberdar olabilir, dizilerinizin yeni bölümlerinin tanıtım videolarını izleyebilir, diziler hakkında haberlere ulaşabilir, dizilerin sezonluk yayın akışını ve bölüm isimlerini öğrenebilir, haber ve videolara yorum gönderebilirsiniz.

Oldukça sade arayüze sahip uygulamayı kullanabilmeniz için öncelikle ücretsiz bir üyelik oluşturmanız gerekiyor. Benzer uygulamalarda gördüğümüz sosyal ağ ile hızlı hesap oluşturma seçeneği yok. E-posta adresi ve şifrenizi girerek uygulama ana ekranına ulaşıyorsunuz. Takip listesi sekmesinden yerli ve yabancı dizilere ulaşabilir (Dizilerin bazıları bulunmuyor ve güncel değil) ve favorilerinize ekleyebilirsiniz. Akış sekmesinde de takip ettiğiniz dizilerin haber ve fragmanları yer alıyor.

Sosyal dizi, izlediğiniz diziler hakkında çıkan haberleri takip edebileceğiniz ve bölüm tanıtımlarını izleyebileceğiniz oldukça basit tasarlanmış bir uygulama.

YORUMLAR