Soul Rush

Soul Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soul Rush, birbirinden heyecanlı ve güzel dünyalar içerisine girerek meleklerle bile savaşacağınız bir iOS aksiyon oyunu.

Soul Rush, hoplayıp zıplayarak hem düşmanlarınıza karşı savaşacağınız hem de engellerden geçeceğini aksiyon dolu bir iOS oyunu. Android versiyonu ücretsiz olan oyun iOS platformunda ufak bir ücret karşılığında satılıyor fakat bu ücreti oldukça normal buluyorum çünkü oyun pek çok basit olarak hazırlanmış askiyonundan farklı olarak hem büyük hem de detaylı bir oyun.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde aksiyona doymanızı sağlayacak olan Soul Rush'da sahip olduğunuz boss'a topladığınız ruhları götürerek onu iyilerin tarafına geçirmeye çalışmalısınız. Zaten oyundaki amacınız da olabildiğinde fazla ruh toplamak.

Zorlandığınız yerlerde kullanabileceğiniz 4 farklı güçlendirme özelliği dışında 5 farklı harita içeren oyunda yaptıklarınızı yeniden izleme ve paylaşma seçeneği de sunuluyor. Oynnışı oldukça heyecanlı olan oyunu, aksiyon oyunları oynamayı seviyorsanız satın alarak denemenizi tavsiye ederim.