Soul Seeker

Soul Seeker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Soul Seeker, iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oyayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur. Summoner's War, Kung Fu Pets gibi popüler oyunların geliştiricisi olan Com2Us firması tarafından geliştirilmiş olması sebebiyle iyi bir oyun olacağını tahmin edebiliyorsunuz.

Elbette tercih edebileceğiniz pek çok rol yapma oyunu var fakat Soul Seeker bunların arasından öne çıkacak gibi görünüyor. Az da olsa Diablo'ya benzeyen bir oynama stiline sahip olan oyunda oyuncuları kuş bakışı görerek kontrol ediyorsunuz.

Oyunda klasik bir rol yapma oyununda olduğu gibi önce karakterlerinizi belirliyorsunuz ve güçlü kahramanlardan oluşan ordunuzu kuruyorsunuz. Bunun için seçebileceğiniz 200'den fazla karakter olduğunu da belirtmek gerek diye düşünüyorum.

Ayrıca oyun farklı savaş sistemi ile de dikkat çekiyor. Oyunda kahramanlarınızdan kurduğunuz ordunuzun değişik bir destek sistemi oluyor. Ayrıca yine klasik bir rol yapma oyununda olduğu gibi güçlü eşyalar toplamanız veya yaratmanız gerekiyor.

Oyunda senaryo modu ve savaş modu olmak üzere iki farklı mod var. Senaryo modunda adından da anlaşılacağı üzere bir hikayeye bağlı kalarak ilerliyorsunuz. Savaş modunda ise hızlı savaşlar yapabiliyorsunuz. Bunlara ek olarak Hell modu da senaryo moduna dahil gibi fakat çok daha zorlanarak oynadığınız bir mod.

Oyun tamamen ücretsiz olsa da eğer isterseniz oyun içi satın almadan istediğiniz eşyalara para vererek satın alabiliyorsunuz. Bütün bunlara ek olarak oyun etkileyici grafikleri ve görsel efektleri ile dikkat çekiyor diyebilirim.

Oyunu çevrimiçi olarak dünyanın her yerinden farklı oyunculara karşı oynayabildiğinizi de belirtmek istiyorum. Eğer siz de rol yapma oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR