Soulcalibur

Soulcalibur
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soulcalibur, iOS tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz mükemmel bir dövüş oyunu.

Soulcalibur, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir dövüş oyunu olarak dikkat çekiyor. Bir mobil oyun için yüksek sayılabilecek bir fiyat etiketine sahip olan Soulcalibur'da benzersiz bir dövüş oyunu deneyimi yaşıyoruz. Açıkçası sunulan kaliteli atmosfer karşısında verilen paranın pişmanlığını kesinlikle yaşamıyoruz.

Oyunda seçebileceğimiz 19 farklı karakter mevcut. Bu karakterlerin her biri kendilerine ait görünüme ve özel yeteneklere sahip. Sunulan içerik bu denli zengin olunca bize dövüş stilimize en uygun olan karakteri seçmek kalıyor.

Soulcalibur'da farklı oyun modlarına yer verilmiş. Eğer ana oyun üzerinden ilerlemek isterseniz Arcade modunu seçmeniz gerekiyor. Time Attack modunda zamana karşı bir mücadelenin içine giriyor, Survival'da ise sınırlı miktardaki canımızla mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışıyoruz. Eğer arkadaşınıza karşı oynamak istiyorsanız VS. Moduna girmelisiniz. Bu modda bluetooth üzerinden birebir savaşlara girebiliyoruz.

Akıcı animasyonları, kaliteli görselleri ve zengin içeriğiyle dikkat çeken Soulcalibur dövüş oyunlarına ilgi duyan oyunseverlerin denemesi gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR