Söz - Online Multiplayer

Söz - Online Multiplayer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    104

  • Üretici

    OyunStudyosu Interaktif Teknolojiler

Söz dizisinin resmi mobil oyunu

Söz - Online Multiplayer, her bölümüyle izleyicileri TV başına kilitleyen efsane dizi Söz’ün mobil oyunu. Oyun Stüdyosu tarafından geliştirilen askeri aksiyon - strateji oyununda hem görevleri tamamlayarak ilerlediğiniz tek oyunculu mod hem de diğer oyuncularla savaştığınız çok oyunculu mod bulunuyor. Türkiye’de bir yetişkin dizisine uyarlanan ilk mobil oyun olma özelliğini de taşıyor.

Yapımcılığını TİMS&B Prodüksiyon’un üstlendiği ve yayınladığı her bölümü izlenme rekoru kıran Söz dizisi hayranlarına özel hazırlanan askeri aksiyon oyunu Söz - Online Multiplayer, MOBA (Çok Oyunculu Çevrimiçi Savaş Arenası) tarzında. Hem Android hem de iOS platformunda milyonlarca indirmeye ulaşan ilk oyundan farkı; tahmin edeceğiniz üzere görev odaklı ilerlememesi. Diğer oyuncularla 3 dakika süre sınırlı çatışmalara giriyorsunuz. Etrafınızı çevreleyen düşmanları bomba ve diğer silahlarla etkisiz hale getirerek ilerliyorsunuz. Aldığınız puanlarla karakterinizi geliştirip yeni silahlar alabiliyorsunuz.

Yapımcıdan: Söz'ün tüm bölümlerini bitiren oyuncular arasından 3 kişi dizinin setine davet edilecek. Söz - Online Multiplayer oyuncuları arasından da 1 kişi dizide rol alma fırsatı yakalayacak.

YORUMLAR