Sözcü 2.0 (ios)

Sözcü

2.0
Sözcü
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sözcü uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca Sözcü gazetesini okuyabiliyorsunuz.

Sözcü uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcının, Sözcü gazetesinin en son sayılarına erişebilmek ve baştan sona sorunsuzca okuyabilmek için kullanabilecekleri ücretsiz ve resmi haber uygulamaları arasında yer alıyor. Oldukça sorunsuz çalışan bir yapıya sahip olan uygulama, her ne kadar bazı işlevleri açısından sıradanlıktan kurtulamasa da, temel işinin basılı Sözcü sayılarını kullanıcılara sunmak olduğu unutulmamalı.

Her gün çıkan Sözcü gazetesinin direkt olarak mobil cihazlarınızdan okumanıza izin veren uygulama, bunun yanında gazetenin yanında verilen eklere erişmenizi de sağlıyor ve hem günlük olarak son sayıyı hem de eski sayıları sadece Sözcü uygulamasını kullanarak okuyabiliyorsunuz. Böylelikle her defasında markete gidip gazete almak yerine oturduğunuz yerden herşeye erişme imkanınız oluyor.

Eğer bir sayıyı beğenir ve onu daha sonra da okumak isterseniz, favori olarak kenara kaydedebiliyor ve gelecekte kaydedilenler menüsü altından inceleyebiliyorsunuz. Sözcü gazetesinin kendi web sitesine erişebilmek için kullanabileceğiniz adres butonu ve Sözcü'nün sosyal ağ hesaplarına giden bağlantılar da yine uygulamada unutulmamış.

Ayarlar bölümü ise okumaya dair bazı ayarların yapılabilmesine olanak tanıyor. Eğer uygulama ya da gazete ile ilgili bir sorunuz yahut sorununuz olursa iletişim bölümünden kolaylıkla yayıncıya ulaşabiliyorsunuz. iOS cihazlarında bir gazete uygulaması arayanların denemeden geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.