Sözkuşağı

Sözkuşağı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    64

  • Üretici

    HAKAN OZTURK

Sözkuşağı, Türkçe kelime bilginizi arttırırken aynı zamanda eğlenebileceğiniz ücretsiz iOS kelime oyunlarından bir tanesidir.

Sözkuşağı, 7 farklı bölüm olarak tasarlanmış ve toplamda 1400 kelimeden oluşan bir iOS kelime oyunudur. iPhone ve iPad sahiplerine ücretsiz olarak sunulan oyunun grafikleri oldukça renkli ve etkileyici. Arkadaki gökkuşağı ve farklı renklerdeki sayfaları ile oldukça eğlenebilirsiniz.

 Oyundaki göreviniz size verilen kelimenin eş anlamlısını tahmin edebilmek. Oyunun görsellerinde de olduğu gibi füze kelimesi verildiğinde roket'i, günebakan kelimesi verildiğinde ayçiçeğini tahmin etmeniz gerekiyor. Oyunda seviye arttıkça tahmin etmeniz gereken kelimeler zorlaşıyor. Bunun dışında tahmin ederken size yardımcı olması amacıyla verilen harf sayısı da düşmektedir.

Her bölümde 5 kelime soruluyor ve doğru tahmin ettiğiniz kelimeleri üstten görebiliyorsunuz. Başarılı olduğunuz oranda aldığınız puanda artmaktadır.

Sade bir oyun olmasına rağmen kelime oyunu oynamaktan hoşlanan kullanıcıların eğlenceli vakit geçirebileceği iyi oyunlar arasında yer alıyor diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulması ise en büyük artılarından bir tanesidir. iPhone ve iPad'leriniz ile sıkıldığınız zamanlarda oyun oynamak isterseniz Sözkuşağı oyununa mutlaka bir göz atmanızı öneriyorum.

YORUMLAR