sp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    185

  • Üretici

    General Adaptive Apps Pty Ltd

sp, iPhone ve iPad sahiplerinin eğlenceli bir şekilde oynayabileceği ücretsiz bir iOS beceri oyunu.

sp, beceri ve bulmaca oyunları kategorisinde yer alan eğlenceli oyun serilerinden bir tanesi. Benzer isimlerde yer alan oyunlar ile bu kategoride hareketlilik sağlayan geliştirici ekip, bu oyunda ekranın altından gelen topları ekranın ortasındaki daha büyük topa çizgiler ile bağlamanızı istiyor. Fakat bu sandığınız kolay değil. Çünkü topların geliş hızına göre siz de hamleler yapmanız gerekiyor. Ufak toplar üst üste değdiklerinde bölümü baştan oynamanız gerekiyor. Söz konusu böle bir oyun olunca, zamanlama da en büyük ihtiyaçlarınızdan bir tanesi. Eğer hamlelerinizi yeterince hızlı yapabilirseniz, oyunda başarılı olup sıralamalarda üstlere yerleşebiliyorsunuz.

150 farklı bölümden oluşan sp oyununun iOS versiyonu dışında Android versiyonu da bulunuyor. Ayrıca seri halinde geliştirilen oyunlardan sekizincisi. Eğer serinin diğer oyunlarını da denemek isterseniz aa, uu, rr, ff vb. oyunları sitemizden indirebilirsiniz.

iPhone ve iPad'lerinize tamamen ücretsiz olarak indirip yükleyebileceğiniz oyunda geçemediğiniz bölümleri geçmek için ücret ödeyebiliyorsunuz. Bunun dışında tüm bölümlerin kilidini açtırmak için de ücret ödeme seçeneği bulunuyor. Farklı, heyecanlı, zorlu ve eğlenceli bir beceri oyunu denemek istiyorsanız, sp'yi mutlaka oynamanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR