Space Ball 1.0 (ios)

Space Ball

1.0
Space Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space Ball, iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceniz eğlenceli bir uzay oyunudur.

Space Ball, eğlenceli bir uzay macerası arayanların hoşuna gidecek tarzda ilerlemeli bir uzay oyunu. Her yaştan insanın keyifle oynayacağı özelliklere sahip olan Space Ball, iPhone ve iPad cihazlarında oynanabiliyor. Dilerseniz oyuna biraz daha yakından bakalım.

Gerçekçi bir uzay macerası arayanların yerli bir oyunla karşı karşıya olduğunu belirtmem gerekiyor. Zira yerli yapımcıların mobil oyunlarda grafiği biraz arkaplana attıklarını diğer oyunlarda görüyorduk. Space Ball, uzayda bir topu kontrol etmeye çalıştığımız ilerlemeli bir oyun. Amacımız uzay topumuzu bitiş çizgisine ulaştırmak. Ama bu sandığımız kadar kolay olmuyor. Dikkatli bir şekilde ve bizden istenen yıldızları toplayarak bu mümkün oluyor. Tabi bir de uzay boşluğuna düşmememiz gerekiyor.

Oyunda toplamda 30 bölüm bulunuyor. Birbirinden farklı ve sizi uzay boşluğunda kaybettirecek eğlenceli bölümler var. Yüksek kalitedeki grafikler de oyundan alacağınız hazzı ikiye katlıyor. Ayrıca oyunun ses efektlerinin de gayet iyi olduğunu söyleyebilirim.

Özellikleri

  • Türkçe ve İngilizce dil seçeneği
  • Gelişmiş ayar menüsü
  • Gelişmiş kontroller
  • Kaliteli oynanış
  • Sensör ve Joystick desteği

Uzayda geçen bir oyun arıyorsanız Space Ball'u ücretsiz indirebilirsiniz. Denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR