Space Bounties Inc.

Space Bounties Inc.
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Space Bounties Inc. iPhone ve iPad cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz farklı ve orijinal bir strateji oyunudur. Oyun yapısı itibariyle benzerlerinden ayrılan Space Bounties Inc. kesinlikle denenmeyi hakeden oyunlardan bir tanesi.

Oyunun konusuna göre gelecekte geçen bir zamanda yaşıyorsunuz ve zaman zaman ortaya çıkan uzay korsanı, uzay mafyası gibi kötü adamlara ve kaçaklara karşı savaşıyorsunuz. Fakat bunu belli bir miktar para karşılığında yapıyorsunuz. Yani oyunda adı üzerinde ödül avcısı olarak çalışıyorsunuz.

Oyunda amacınız size verilen görevleri tamamlamak. Bunun için de belli ödül avcıları ile birlikte görevinize başlıyorsunuz. Savaşlar sıra tabanlı gerçekleştiriliyor ve bu da size esneklik sağlıyor. Bununla birlikte istediğiniz zaman kaydedip kapatıp daha sonra devam etme şansına sahip olmanız da oyunun bir diğer artısı.

Oyunu diğerlerinden ayıran ve onu orijinal yapan en önemli özellik ise her yeni oyunun rastgele oluşturuluyor olması. Oyunda 132 farklı karakter var ve her yeni oyunda bu karakterler rastgele seçiliyor. Bununla birlikte karakterlerin özellikleri, yetenekleri, silahları, sağlıkları da rastgele geliyor. Ayrıca benzer şekilde mekanlar da her seferinde farklı geliyor. Bu da oyunu çok daha benzersiz ve tekrar oynanabilirliği yüksek hale getiriyor.

Oyunun bir diğer özelliği ise size nostalji yaptıracak olması. Oyun piksel art grafiklerle tasarlanmış ve bununla birlikte retro müzikler de oyuna eşlik ediyor. Eğer siz de bu tarz savaş oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemelisiniz.

YORUMLAR