Space Chicks 1.1 (ios)

Space Chicks

1.1
Space Chicks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space Chicks, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir koşu oyunudur.

Space Chicks, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz orijinal bir beceri oyunudur. Pek çok farklı arcade tarzda başarılı oyunun yapımcısı olan Crescent Moon tarafından geliştirilmiş olan oyun yine kendine özgü tarzda diyebilirim.

Oyunda bu kez uzay boşluğundasınız ve ilerlemeye çalışıyorsunuz. Sonsuz koşu tarzında da diyebileceğimiz oyun Jetpack Joyride'ı anımsatıyor. Amacınız ise altınları toplayıp kızları uzaydan kurtarmak.

Oyunda ilermeke için yapmanız gereken gezegenler arasında hoplaya zıplaya ilerlemek. Bunun için parmağınızla ekrana dokunmanız yeterli. Ne tarafa atlamak istiyorsanız karakter o tarafa bakarken ekrana dokunmanız gerekiyor.

Bunun dışında oyunda bir de uzay gemisi sürme olanağı var. Gezegenler arasında atlarken belli zamanlarda karşınıza bir uzay gemisi çıkıyor ve ona atlayıp ilerliyorsunuz. Bu kez yapmanız gereken ise parmağınızı basılı tutarak gemiyi havada tutmak.

Bu esnada tabi ki altınları da ihmal etmemeniz gerekiyor. Yanmamaya çalışırken etraftaki altınları toplamalısınız. Daha sonra bu altınları markette çeşitli güçlendiricilere harcayıp oyunu daha eğlenceli hale getirebiliyorsunuz.

Yukarıda da belirttiğim gibi oyunda bir diğer amacınız uzayda mahsur kalmış kızları kurtarmak. Bunun için yanınıza aldığınız kızla engellere takılmadan ilerleyerek onu bir uzay gemisine bindirebilmek. Oyunda gezegenlerden çıkan zehirli dumanlar ile uzaylı yaratıklar gibi çeşitli engeller bulunuyor.

Son olarak tasarımından bahsetmek gerekirse sevimli karakterleri ve mekanları ile neşeli müzik ve ses efektleri de oyuna farklı bir hava katmış. Son zamanlarda gördüğüm en bağımlılık yapıcı oyun olan Space Chicks'i denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR