Space Hangman

Space Hangman
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space Hangman, iOS tabanlı iPhone ve iPad'inizde oynayabileceğiniz uzaylılarla dolu bir adam asmaca oyunu.

Space Hangman, bir zamanların en popüler oyunlarından adam asmacayı biraz farklılaştırarak iPhone ve iPad’imize taşıyor. iOS tabanlı telefon ve tabletimize ücretsiz indirebildiğimiz ve cihazımızda fazla yer kaplamayan adam asmaca oyununda uzaya gidiyor ve oradaki canlılara en akıllı uzaylı olduğumuzu göstermeye çalışıyoruz.

Space Hangman, adından da anlayacağınız üzere uzay temalı bir adam asmaca oyunu. İster misafir modunda tek başımıza, istersek düello modunda aynı cihaz üzerinde arkadaşlarımıza karşı, istersek de arena modunda -rastgele seçilen- 3 uzaylıya karşı gerçek zamanlı olarak oynadığımız oyunda amacımız olabildiğince fazla sayıda kelime bulmak ve galaksinin en akıllı uzaylısı olduğumuzu kanıtlamak.

Hangi oyun modunu seçersek seçelim oynanış farklılık göstermiyor. İlginç görünümlü uzaylılardan birini alarak oyuna başlıyoruz. Oynanış ekranında üst kısımda uzaylılar, altın kısımda da kelimemizi içeren tablo yer alıyor. Kelimelere dokunarak, kategoriden de yardım alarak harfleri açtırıyoruz. Yanlış açtırdığımız her harf sonrası karakterimizin canı azalıyor. Üst üste yanlış yaptığımızda da puanımız azalıyor. Hedefimiz ise verilen süreyi aşmadan, fazla yanlış yapmadan kelimeyi bulmak. Ancak bu çok kolay değil. Kelimeyi olabildiğince kısa sürede bulmalı ve çarpılma, kaçırılma gibi ilginç tuzaklarına düşmememiz gerekiyor. Tabii ki biz de bu tuzakları rakiplerimize uygulayabiliyoruz.

Farklı temasının yanında sosyal ağ entegrasyonu ile de benzerlerinden ayrılan Space Hangman oyununda farklı karakterlerle oynayabiliyor ve uzaylıları süper güçlerle donatabiliyoruz. Oyunun başlangıcında harfleri açığa çıkarma, tuzakları engelleme, ölümden dönme gibi tuzaklar kadar ilginç süperlerimiz var.

Bir zamanlar çocukken oynadığınız adam asmaca oyununu arıyorsanız, klasiğin biraz dışına çıkan Space Hangman'i iOS cihazınıza indirip denemenizi tavsiye ederim.