Space Heads 1.2.2 (ios)

Space Heads

Space Heads
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space Heads, iPhone ve iPad'inizde oynayabileceğiniz hem görsel hem de oynanış olarak kaliteli bir uzay oyunu.

Space Heads, imkansızı başarmek için sürekli bir mücadele içerisinde olan kahraman pilotlarla uzayda tehlikeli görevleri tamamlamamız istenen bir iPhone ve iPad oyunu. iOS cihazlarımıza ücretsiz indirebildiğimiz ufak boyutlu ancak oldukça kaliteli bu uzay oyununda farklı uzay gemilerini seçme, pilotlar arasında da seçim yapma şansına sahibiz.

Hem telefon hem de tablette rahatlıkla oynanabilen enfes görsellerle süslenmiş uzay temalı sonsuz koşu oyununda tek amacımız uzay gemimizle olabildiğince gidebilmek. Tabii ki yol boyunca hızımızı kesen çok sayıda engel var. Tünellerin olabildiğince karmaşık yapısı arasından uzay gemimizle ilerleme zorluğu yetmiyormuş gibi elmasları da toplamamız gerekiyor.

Beş farklı pilot ve uzay gemisi seçeneği sunan oyunu zorlu (eğlenceli) kılan bir diğer etmen ise gerçek zamanlı hasar sistemi. Uzay gemimiz çarptığı anda yanlarından dumanlar çıkmaya başlıyor ve ciddi anlamda performans kaybı yaşıyoruz. Bu durumu engellemek adına oyuna başlamadan kalkanı almanızı öneririm. Tabii ki koruma sağlayan kalkan için 1000 elması gözden çıkarmanız gerekli. Elmas demişken, oyunda gerek farklı pilotlarla oynayabilmek, gerekse de uzay gemimizi geliştirebilmek için elmaslarımızı kullanıyor. Elmasları oyun boyunca toplayarak veyahut mağazadan gerçek parayla satın alarak elde edebiliyoruz.

Gittikçe hızlanan oynanışı, hareketli müzikleri, etkileyici ses efektleriyle son derece çekici duran Space Heads oyununu sonsuz koşu tarzında oyunları oynamaktan keyif alan, uzay oyunlarına sıcak bakan herkese öneririm.