Space Max 1.0.0 (ios)

Space Max

Space Max
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space Max, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Space Max, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Birbirinden zorlu engellerin yer aldığı oyunda en yüksek mesafeye çıkmaya çalışıyorsunuz.

Reflekslerinizi sınayıp becerilerinizi ortaya koyabileceğiniz bir oyun olan Space Max, eğlenceli atmosferi ve zevkli kurgusuyla dikkatimizi çekiyor. Oyunda uzaya doğru gitmekte olan bir karakteri kontrol ediyor ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışıyorsunuz. Oyunda tek yapmanız gereken engellerden kaçmak ve çıkabileceğiniz en yükseğe çıkmak. Basit bir oynanışa sahip olan oyunda işiniz bir hayli zor. Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz Space Max ile aynı zamanda arkadaşlarınıza da meydan okuyabiliyorsunuz. Tehlikeli bölgelerden uzak durmalı, astroitlere çarpmamalısınız. Dikkatli olmanız gereken oyunda elinizi de çabuk tutmalısınız. Becerileriniz sınayabileceğiniz bu oyunu sakın kaçırmayın.

Space Max Özellikleri

  • Kolay oynanış
  • Yüksek kaliteli görseller
  • Bağımlılık yapıcı etki
  • Zorlu bölümler

Space Max oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR