Space Station 1.5 (ios)

Space Station

1.5
Space Station
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Size verilen uzay istasyonunu geliştirin ve uzay savaşlarını başlatın.

Uzay veya galaksiler arası savaşı seven kişilerin hoşuna gidecek bir oyun olan Space Station'da size küçük bir uzay gemisi veriliyor. Bu gemiyi tamamıyla bütün haline getirmeniz, donanmayı geliştirmeniz ve diğer savaşçılara ayak uydurmanız isteniyor. Ayrıca eğer istasyon yeterli bir seviyeye gelirse, savaşmaya veya galaksileri keşfetmeye hazır olmalısınız.

Uzay istasyonunuzun en üst rütbelisi olarak geminin gelişimini, personel kontrolünü ve yeni modüllerin inşasını kontrol edin. Bunun dışında istasyonunuz yeterli seviyeye geldiğinde başka kişilerle savaşabilecek ve kazandığınız gemileri rahatça yağmalayabilirsiniz. Ayrıca isterseniz uzay kaynakların çıkartılması için barışçıl davranıp birlikte de çalışabilirsiniz. Yani uzay içerisinde hayatta kalabilmek adına her yolu denemeniz gerekiyor.

Başarılı detaylara ve uzay yapısına sahip olan oyunun grafik kalitesi maalesef istenilen seviyede değil. Basit kalan animasyonlar oyuncuları üzer gibi düşünülüyor. Ancak oyun yapı ve oynanabilirlik açısından geçer not alabileceği ifade ediliyor. Hadi istasyona atlayın ve bu zorlu galaksi savaşına dahil olun!

Space Station Özellikleri

  • Kendi uzay istasyonunuzu geliştirin
  • Diğer oyuncularla online kapışın
  • Uzayın fantastik dünyasına katılın
  • Büyük bir uzay gemisi inşa edin