SPACE 5.0.1.1 (ios)
SPACE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    36

  • Üretici

    SPACE Team

Telefon bağımlılığından kurtulun.

SPACE, yaşa bakmayan akıllı telefon bağımlılığına çözüm getiren popüler uygulamalardan biri. 1 milyona yakın indirmeye ulaşan Breakfree yeni adıyla SPACE adlı uygulama, akıllı telefonunuzla gün içinde geçirdiğiniz süreyi detaylı olarak raporluyor. Bildirimlerinize bakmak için telefonunuzun ekranını kaç kere açtığınızdan sosyal ağ uygulamalarında ve oyun oynuyorsanız oyunlarda geçirdiğiniz süreyi grafiksel olarak karşınıza çıkarıyor.

Akıllı telefonlar hayatımızı kolaylaştırmak için tasarlanmış cihazlar arasında en değerlileri. Günlük yaşantımızın bir parçası haline gelmiş durumdalar. Bilgisayar kadar güçlü bu cihazlarla birçok işi yerimizden kalkmadan halledebiliyor, oyun oynuyor, müzik dinliyor, kitap okuyor, gündemi takip ediyor, webde geziniyor ve daha pek çok şey yapıyoruz. Peki, gün içinde akıllı telefonunuzla ne kadar zaman harcıyorsunuz?

SPACE, telefonunuzla geçirdiğiniz zamanı grafiksel arayüz üzerinden harika bir şekilde gösteriyor. Telefonunuza ne kadar bağımlı olduğunuzu, hayatınızı ne kadar etkilediğini görebiliyorsunuz. Uygulamanın güzel yanı; akıllı telefona olan bağlılığınızı göstermekle kalmıyor; telefona gömülmek yerine sevdiklerinizle zaman geçirmeniz, işe/derslere odaklanmanız konusunda bazı araçlarla size yardımcı oluyor.

YORUMLAR